| Ref No | 168876626 |
|---|---|
| Body Type | -- |
| Chassis No | DR17V-7****Full Chassis No_will be shown on Invoice |
| Model Code | 3BD-DR17V |
| Grade | DX |
| Engine model | R06A |
| Registration Year/Month | 2024/06 |
| Odometer | 25,805km |
| Displacement | 658cc |
| Steering | Right |
| Transmission | Manual |
| Passengers | -- |
| Door | -- |
| Dimension | 9.42 |
| Size | (L)3.39 x (W)1.47 x (H)1.89 m |
| Exterior Color | White |
| Interior Color | -- |
| Drive Type | 4WD |
| Fuel Type | Gasoline |
| Location | -- |
2024 AT NISSAN CLIPPER VAN 3BD-DR17V
This 2024 NISSAN CLIPPER VAN with the model code 3BD-DR17V is equipped with a 658cc Gasoline engine and has a total mileage of 25,805km.
This is a Right hand drive vehicle with Manual transmission.
This vehicle has the following options installed:
Airbag,Anti-Lock Brakes,A/C,Power Windows
Car price of the vehicle is: US$7,158
Comment
--